Людина

Вчені назвали тривожні ознаки швидкої смерті

Американські і канадські вчені встановили, як рухова активність впливає на здоров’я людини і її майбутніх захворюваннях. Дослідження показало, що різкі перепади в ній – це тривожна ознака швидкої смерті.

Вивчення даного питання тривало протягом 13 років. Вчені спостерігали за 1275 людьми, що носили на своєму зап’ясті контролери фізичної активності. Їх метою було виявити, як люди похилого віку займаються повсякденними справами. Виявилося, що різкі перепади в руховій активності є тривожною ознакою швидкої смерті. У такій ситуації неважливо, йдеться про її зниження чи підвищення. Обидві ці ситуації є несприятливими для організму.

Перепади фізичної активності тривалістю від 90 хвилин і більше 2 годин приводили до підвищення ризику розвитку слабкості та інвалідності, що приводить до порушення виконання щоденних справ. Вчені пов’язують це з тим, що як зниження тонусу, так і його підвищення, є небезпечним для старого організму, який вже не може впоратися з подібними змінами.

Також вчені встановили, що поява нетипової для людини картини рухової активності корелювалася з підвищенням ризику смерті. У такому разі ймовірність передчасної кончини підвищувалася на 60%. Саме тому фахівці радять літнім людям уважно стежити за своїми діями і жити в звичайному для себе темпі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть