Людина

Вчені розповіли про секрети швидкого засинання

Люди у багатьох країнах світу страждають від регулярного не висипання або низької якості сну. Вчені розповіли про секрети швидкого відходу до сну, дозволяють людині повноцінно відпочити та відновити сили за ніч.

Фахівці впевнені, що для швидкого засипання необхідно знати певні прості техніки і поради, що допомагають людині. Перше правило від вчених – це за 80-90 хвилин до сну необхідно відмовитися від використання соціальних мереж. Подібна активність не дозволяє мозку розслабитися і плавно переходити до сну. Саме тому до даного процесу потрібно починати готуватися заздалегідь.

Вчені відзначають, важлива не тільки активність мозку з-за перегляду соціальних мереж, але і вплив самого гаджета. Всі сучасні пристрої мають яскравий дисплей, значна частина його колірної гами – синя. Подібне випромінювання негативно позначається на здатності людини швидко заснути. Тому перед сном потрібно відмовитися від використання гаджетів. Їх потрібно замінити на прочитання книги, прослуховування легкої музики або каналу інтернет-мовлення, а також на невелике заняття йогою. Останнє можна супроводити з ефірною олією, що дозволяє розслабитися, вчені радять лаванду.

Ще один секрет швидкого засипання – це поза. Фахівці рекомендують спробувати три варіанти: на боці з підігнутими колінами, з піднятими ногами вгору до стіни і на спині з рівними кінцівками. Їх можна чергувати між собою.

Кнопка «Наверх»
Закрыть