Людина

Вчені назвали вітамін, який уповільнює старіння

Фахівці назвали вітамін, який діє на організм подібно до еліксиру молодості. Біотин належить до вітамінів групи B і його додавання в раціон впливає на функції життєдіяльності та забезпечує поліпшення роботи внутрішніх систем.

В першу чергу біотин сприяє засвоєнню вуглеводів, жирів і білків шляхом перетворення їх у життєво необхідну енергію. Західні фахівці відзначають, що крім своїх корисних властивостей для організму, біотин може використовуватися як уповільнювач старіння, позитивно впливаючи на зовнішність. І жінки, і чоловіки можуть спостерігати швидкий ріст волосся і нігтів, а також поліпшення стану шкірного покриву. Його можна вживати у вигляді харчових добавок, а також отримати з ряду продуктів. Всі джерела цього вітаміну є доступними, тому дефіцит в організмі практично неможливий. Основні продукти з вмістом біотину – це тунець, форель, морква, мигдаль, а також деякі види ягід.

Вітамін відіграє важливу роль під час вагітності та годування. В цей період в організмі може бути виражена нестача речовини, а це, у свою чергу, буде позначатися на розвитку плоду. Експерименти показали, що дефіцит під час вагітності може викликати вроджені дефекти у дитини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button