Людина

Чому курять чоловіки і жінки?

Американські вчені з’ясували, що причини, які спонукають чоловіків і жінок до паління, різні. Куріння і його вплив на організм давно вже турбують вчені уми всього світу.

21-01-15-foto-600x393-1

Сходяться вчені лише в тому, що навряд чи дану згубну звичку можна віднести до розряду корисних, хоча обивателі, які не можуть обходитися без нікотину, ніяк не хочуть відмовлятися від даної речовини, що руйнує їх же здоров’я. Буквально днями американські вчені намагалися довести відмінності впливу куріння на чоловіків і жінок.

Експеримент був нечисленним, але його результати досить конкретні і невтішні. Учасниками стали 8 курців (відповідно, чоловіків і жінок по 4 людини). Спочатку вчені зацікавилися чоловіками і впливом нікотину на їх життя і здоров’я. Виявилося, що сильна стать під час паління насолоджується лише наркотичним впливом шкідливого речовини. Ніякого розслаблення або заспокоєння нервів не було.

[ads2] Принаймні, випробуванні чоловіки не називали сигарету засобом від напруги. Зате жінки-курці, які беруть участь у дослідженнях, запевняли вчених, що вони сприймають сигарету як засіб від депресії. Вони також з упевненістю заявляли, що нікотин і приносить їм саме той ефект, заради якого вони його вживають.

Поки вчені в замішанні. Адже куріння серед чоловіків і жінок впливає на одні й ті ж відділи мозку, але так по-різному позначається на психологічному стані курців. Ясна річ, що дослідження триватимуть, але вчені застерігають послідовників цієї шкідливої звички. Для чоловіків куріння загрожує втратою чоловічої хромосоми.

Читайте також: Лікарі довели: лінь зведе в могилу швидше, ніж куріння (відео)

Жінки ж можуть поплатитися розвитком онкології. А значить, які б причини не спонукали людину курити, страшних наслідків все одно не уникнути.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button