Земля

Вчені не можуть пояснити загадкові «зоряні ворота» в Перу і Саудівській Аравії

Міжнародна група астрономів і археологів завершила чергове дослідження феномену «зоряних брам». Мова йде про стародавні пам’ятки, виявлених у Перу, Саудівської Аравії, а також інших частинах світу. Загадкові кам’яні структури вчені вважають не чим іншим, як входом в тунелі до інших Всесвітів, розташованих навколо існуючого.

Групою американських астрономів, за підтримки археологів, завершено чергове дослідження унікальних об’єктів, що мають, як стверджують фахівці, безпосереднє відношення до дальнього космосу. Мова йде про портали Хайка-Марка в Перу і Мадаїн-Салех (САР). Дані стародавні споруди, на думку астрофізиків, вирізані в камені, мають сильну енергетику, спрямовану усередину.

Виходячи з цього, дослідники запевняють, що дана обставина дає можливість припустити наявність стійкого зв’язку даних об’єктів з Всесвіту. Зважаючи на появу нових теорій пояснення утворення космічного простору,
вчені висунули гіпотезу про те, що входи в Хайка-Марка в Перу і Мадаїн-Салех, який є воротами в інші світи, можуть мати стійкий зв’язок з 18-ма Всесвітами, що оточують наш.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button