Здоров'я

Лікар назвав три головних симптоми розвитку раку простати

Британський лікар Пол Стіллман назвав три головні симптоми раку простати. Деякі зміни в роботі статевої та сечовидільної системи чоловіки можуть говорити про розвиток онкології даного органу, тому до цих критеріїв необхідно ставитися серйозно.

Перше, на що потрібно звертати увагу, зазначає лікар, це сечовипускання. Його почастішання може бути головним симптомом розвитку раку простати. За цим станом необхідно поспостерігати кілька днів, і якщо воно не проходить – відразу відправлятися в лікарню. Також варто звернути увагу на такий аспект проблеми, як нетримання. Якщо чоловік змушений кілька разів за ніч вставати в туалет, то це є ознакою онкології органу.

Наступний симптом розвитку раку простати, зазначений лікарем, – це еректильна дисфункція. Вона може проявлятися в меншій мірі і виступати, як суттєве, але не повне зниження статевого потягу. Останній симптом розвитку подібної онкології – це слабкий потік сечі. Особливо часто він виявляється у чоловіків у віці старше 50 років.

Також британський лікар пояснив складнощі в діагностиці раку простати. Практично в 100% випадків його симптоми повністю збігаються з ознаками розвитку збільшення даного органу. Саме тому дуже часто фахівець може поставити неправильний або несвоєчасний діагноз, що здатне призвести до серйозних наслідків для здоров’я не тільки статевої системи, але і всього організму.

Кнопка «Наверх»
Закрыть