Здоров'я

Робота мозку поліпшується під час перегляду 3D-фільмів

Провідні науковці з університету Голдсміта реалізували унікальний експеримент, результати якого дозволили медикам зробити цікавий висновок.

c90f1d67b537bcf4e6c22f87922762de

Зокрема, стало відомо, що перегляд тривимірного кіно сприяє поліпшенню діяльності головного мозку людей. Крім того, прискорюється реакція центрального відділу нервової системи на зовнішні подразники.

Таку інформацію повідомляє ITV News. Відзначається, що в клінічному випробуванні взяли участь понад 100 респондентів. Всі добровольці дивилися мультфільм, створений студією Disney.

Читайте також: 

Після закінчення Big Hero 6 в 3D-форматі, учасники дослідів відповіли на кілька запитань. Слід зауважити, що така ж процедура відбувалася до моменту початку відтворення мультика. При цьому, контрольна група чоловіків і жінок дивилася цю кінострічку в звичайному режимі. З’ясувалося, що люди, які використовували спеціальні 3D окуляри мали на 23% кращу якість когнітивних процесів. Крім того, у цих добровольців швидкість реакції мозку збільшилася на 11%.

На думку провідних дослідників, сучасне покоління вибирає більш нові методи перегляду кіно, які знижують вірогідність розвитку слабоумства і ряду інших захворювань.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button