Наука

Вчені описали здібності молота Тора з наукової точки зору

Вчені намагалися пояснити всі властивості молота Тора Мєльніра з наукової точки зору. На думку фахівців, зброя головного героя прийдешнього фільму Marvel «Тор 3: Раґнарок» володіє властивостями електромагнетизму, наділене штучним інтелектом і захищене позаземними технологіями.

Володар молота міг спокійно літати з його допомогою, а також закликати його з будь-якої дистанції. Вчені вважають, що зброя, яка використовує силу магнітних полів, цілком може дати можливість маніпулювати ним, як завгодно власнику.

Крім того, наявність штучного інтелекту і позаземних технологій, дозволяє розпізнавати справжнього власника. Тому ніхто, крім господаря молота підняти його не зможе через магніт.

У фільмі Тор не генерував електричні розряди, а притягував їх молотом з неба. Гіпотетично таке можна створити знову ж таки використовуючи властивості магнітного поля.

Іншим аспектом є вага молота. Згідно з сюжетом фільму Мєльнір був викований з «серця вмираючої зірки» — щільного металу. Фрагмент металу позаземного походження може важити до тонни. Тому підняти його були здатні тільки божественні істоти.

І хоча властивості Мєльніра цілком зрозумілі, створити його при нинішньому рівні технічного розвитку неможливо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments