Земля

Девід Мід: Прихід Нібіру ознаменує не кінець світу, а початок тисячолітнього світу

Девід Мзс стверджує, що прихід Нібіру і викликані нею катаклізми не призведуть до кінця світу, а змусять людство перебудуватися і прожити в мирі з 1 000 років.


Лідер руху «Нібіру катаклізм», християнський нумеролог Девід Мід розповів, що зіткнення Нібіру з Землею буде носити локальний характер і не приведе до загибелі всього людства. Навпаки, переживши сім років Великої скорботи, люди увійдуть в еру під назвою «Тисячоліття» і наступні 1 000 років житимуть в мирі та злагоді.

«Нібіру торкнеться тільки третину Землі, — говорить експерт по прийдешньому апокаліпсису. — Буде необхідна перебудова. Але це не подія рівня вимирання».

«Насправді, після цих важких днів, згідно книзі «Одкровення Іоанна Богослова», настане тисяча років миру — «Тисячоліття». Таким чином, це події «кінця днів», але не події «кінця світу».

Пан Мід також стверджує, що удар Нібіру доведеться на один з трьох океанів — Тихий, Атлантичний або Індійський. «Це знищить одну третину Землі, а не 100%, — заявив дослідник. — Це спровокує масивні цунамі і розбудить деякі супервулканы, яких у нас близько 20».

Також, за словами християнського нумеролога і згідно з Біблією, після глобальної катастрофи людство чекає час Великої скорботи, яке триватиме сім років. У цей період землянам доведеться пережити голод, стихійні лиха і апокаліптичні війни, а один з конфліктів почне сам Антихрист, який повернувся на Землю.

Кнопка «Наверх»