Земля

Вчені: Пандемія коронавірусу – це репетиція першого контакту з інопланетянами

Люди витрачають багато ресурсів і енергії на пошуки інопланетного життя. Однак що ми будемо робити, якщо знайдемо життя на інших планетах або самі інопланетяни знайдуть нас? Експерти кажуть, що пандемія дала чітке уявлення про запобіжні заходи.

Фізик Пітер Хетфілд і Лія Трублуд з Оксфордського університету вважають, що коронавірус – ідеальна репетиція першого контакту з інопланетянами. Влада країн світу зможуть уникнути фатальних помилок при прийнятті рішень в майбутньому, якщо врахують цей досвід.

Контакт з інопланетянами принесе величезні соціальні, моральні, економічні та політичні зрушення. Постраждає кожна людина на планеті. Не факт, що інша розумна інопланетна цивілізація виявиться дружньою.

Не всім політикам можна довірити переговори з інопланетянами. Наприклад, Дональд Трамп, побоюючись за економіку, ввів карантинні заходи в останній момент, а Білорусь взагалі не визнала наявність коронавірусу.

Вчені вирішили провести опитування серед двох тисяч британців, щоб з’ясувати, кому вони довірили б переговори. Як виявилося, люди виберуть команду вчених (39% голосів).

На жаль, ключову роль відіграють політики. Саме вони диктують вченим, як поводитися і що говорити. Люди при владі мало що розуміють, але щось роблять. Так само буде і під час першого контакту з прибульцями з космосу.

У будь-якому випадку, агентство, вибране для управління контактами з іноземцями, має бути прийнято громадськістю. Суспільству потрібно довіряти цим людям. Це може бути група вчених, схвалених провідними країнами світу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button