Головна / Людина / Вчені: Передчуття приємної події позитивно впливає на здоров’я

Вчені: Передчуття приємної події позитивно впливає на здоров’я

Вчені зробили заяву, що навіть передчуття приємної події позитивним чином позначається на стані здоров’я. Інформацією поділилося тематичне зарубіжне видання.

Ученые: Предвкушение приятного события положительно влияет на здоровье

Раніше психологи і лікарі виявили взаємозв’язок між психічним і фізичним здоров’ям. Як стало відомо, регулярні фізичні вправи можуть зменшити стрес і полегшити депресію. До позитивного впливу на організм відноситься і музика, здатна зменшити біль і поліпшити емоційний фон. Останні дослідження показали ще один важливий фактор.

Експерти з Університету Лома-Лінде виявили в процесі експерименту, що коли здорові чоловіки очікували перегляду улюбленого комедійного відео, у них спостерігалося підвищення рівня бета-ендорфінів на 27% і на 87% гормону росту (соматотропін), при значному скороченні показників кортизолу. У зв’язку з отриманими результатами були зроблені висновки про те, що настрій людини може істотно вплинути на стан здоров’я.

«Почуття любові, радості, благоговіння і піднесення розширює і зміцнює наші особисті соціальні і психологічні ресурси, позитивно впливаючи як на саму людину, так і оточуючих. Як з’ясувалося, передчуття чогось хорошого грає не менш важливу роль», — підсумували вчені.