Людина

Вчені: Урбанізація перешкоджає соціальному розвитку людей

Команда вчених з Юти, Техасу і Луїзіани опублікувала результати своїх досліджень у журналі Landscape and Urban Planning. Відповідно до публікації, урбанізація заважає зростанню соціального розвитку людей.

Наукові співробітники з університету Юти, Техасу і Луїзіани створили математичну модель, яка аналізує вплив процесу урбанізації на соціальний ріст жителів міст і приміських регіонів. Як з’ясувалося, в «компактних» містах можливість соціального та кар’єрного зростання на 41% більше, ніж у регіонах, влада яких активно розширюють міста за рахунок приміських територій.

Таким чином, у невеликих містах доступність робочих місць набагато вище, ніж у населених пунктах, які пройшли процес урбанізації. Незважаючи на це, більшість американців сьогодні воліють жити у великому місті, адже прийнято вважати, що такі люди мають більше можливостей.

Дослідники відзначили, що, ймовірно, штучне середовище США стало основною причиною низького рівня соціальної мобільності американців, якщо порівнювати з європейськими країнами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button