Людина

Названі кращі звички для зміцнення здоров’я після 40 років

Названі кращі звички, які допоможуть зміцнити здоров’я після перетину вікового рубежу в 40 років. Зовнішність людини може видати його негативні звички.

Спосіб життя в період 25-30 років вплине на стан організму після 40 років. Шкідливі звички призводять до появи зморшок, прискореній появі жирових відкладень та інших наслідків. На думку лікарів, у число кращих звичок для зміцнення організму варто віднести відмову від вживання алкоголю.

«Печінка і шкірний покрив після 40 років відновлюються значно повільніше, якщо порівнювати з періодом на 10 років молодше. Важливо враховувати цей факт. Видалення спиртного з раціону здатне виявитися фактором омолодження організму завдяки загальному поліпшенню функції зазначених органів», – наводить слова експертів medikforum.ru.

Іншою корисною звичкою є контроль рівня споживаного простих вуглеводів і солодощів. Причина цього не у втраті тілом можливості швидко переробляти такі з’єднання. Це призводить до зростання жирових відкладень і підвищує ризик діабету. Важливо уникати вживання великої кількості цукру, а особливо сиропів глюкози, включених до складу більшої частини солодких продуктів через дешевизну і сильного смаку.

Лікарі рекомендують обмежити рівень вживання ковбаси та м’ясної продукції. Хорошим рішенням стане регулярне фізичне навантаження і прогулянки. Для чоловіків після 40 років підвищується ризик розвитку серцево-судинних захворювань. З цієї причини варто уникати стресових ситуацій і добре висипатися. Здоров’я зміцнить відмова від куріння, контроль тиску і зниження рівня холестерину.

Для жінок в тому ж віці характерно зменшення вироблення статевих гормонів. Слизові стають сухіші. Експерти радять користуватися спреями з морською водою в цілях зволоження носа. Хорошим рішенням стане застосування очних крапель, що містять гіалуронову кислоту.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button