Людина

Вчені перерахували звички, які чинять негативний вплив на мозок

Видання La Vanguardia опублікувало матеріал, в рамках якого вчені перерахували звички, які чинять негативний вплив на мозок. Так, на думку дослідників, навіть ті звички, які здаються людині абсолютно нормальними можуть шкодити нормальному функціонуванню мозку.

З’ясувалося, що найбільш шкідливий вплив на мозок надає велика кількість насичених жирів у раціоні. Для того, щоб протидіяти цьому вчені рекомендують позбавитися від деяких звичок. Однією з таких звичок є сидячий спосіб життя. Так, вчені відзначили, що для роботи мозку дуже корисна фізична активність, оскільки саме під час неї виділяються ендорфіни, які сприяють поліпшенню фізичної і психологічної складової людини.

Виконання ряду справ одночасно, на думку вчених, також є негативною звичкою, оскільки ускладнює мозкову активність. За словами експертів, це також сприяє виробленню адреналіну, що, в свою чергу, ще більше напружує мозок, уповільнює розумовий процес.

Залежність від гаджетів також є подразником для мозку. Так, за словами вчених, екрани не дають людям відпочити, оскільки потік фотонів безперервно впливає на очі, а це веде до виділення імпульсів для мозку, у зв’язку з чим сповільнюється процес вироблення мелатоніну. Крім того, негативно впливає на мозок і поганий сон.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button