Наука

Вчені підтвердили інопланетне походження життя на Землі

Група дослідників з Гавайського університету в Маноа провела вивчення різних версій зародження життя на Землі. На їхню думку, все живе на Планеті має інопланетне походження.

Учёные подтвердили инопланетное происхождение жизни на Земле

Протягом багатьох років вчені намагаються зрозуміти, як виникло життя на Землі. Все частіше вони висловлюють думку, що воно не є унікальним продуктом третьої від сонця планети. Ймовірно, матеріал, що став основою всього живого, був занесений в Сонячну систему з космічного простору за допомогою астероїдів. Не виключено, що його сліди досі знаходяться на деяких об’єктах, що розташовані по сусідству з Землею, але умови не дозволяють живим організмам розвиватися. Наявність води і тепла дали потрібний поштовх. Як і передбачалося раніше, це сталося в перший мільярд після появи планети. Провівши експеримент, біологи виділили основу всього живого, якою є фосфорна кислота. Вона одна з найбільш значущих речовин в ДНК і РНК. Вивчаючи її, вдалося встановити, що даний матеріал витримує тривале перебування в космосі при температурі -265° C.

Маючи ці дані, наукові працівники готові із впевненістю підтвердити інопланетне походження життя на Землі. Додаткові дослідження допоможуть зрозуміти, за яких умов фосфорна кислота здатна стати основою нових живих організмів на інших планетах. Ці знання дадуть шанс звузити перелік планет, де не потрібно шукати інопланетних істот.

Кнопка «Наверх»