Технології

Вчені планують перетворювати вуглекислий газ на паливо

Група вчених з Торонто почала дослідження, з допомогою якого спробує встановити, яким чином змінити структуру вуглекислого газу для того, щоб перетворити його в паливо. Досягти цього вони планують, застосувавши методику балансу викиду вуглецю, рівного нулю, в якому використовується вкрай поширений в природі кремній. Він доступний навіть у вигляді піску і займає сьому позицію серед найбільш поширених хімічних реагентів на Землі.

Ідея даного перетворення в енергетичне джерело не нова. Протягом десяти років на планеті продовжується глобальна гонка за першість у відкритті унікального матеріалу, за допомогою якого можна буде ефективно перетворювати сонячне світло або воду в паливо. Хімічна стабільність, однак, і досі перешкоджала практичному вирішенню даного питання.

«Хімічне рішення проблеми зі зміною клімату вимагає матеріалу, який був би не тільки високоактивним, але і виборчим каталізатором, який сприяв би реакції перетворення вуглекислого газу в паливо. Виконаний він повинен бути вкрай недорогого і з нетоксичного матеріалу, який широко поширений у сучасній природі», – заявили автори дослідження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button