Всесвіт

Вчені: Плутон знову може стати планетою

Вчені зі США повідомляють, що в майбутньому Плутон може знову стати планетою в зв’язку з нещодавнім виявленням навколо небесного тіла хмар. Таке повідомлення з’явилося на сторінках інформаційного порталу The Independent.

Група американських вчених з космічного агентства NASA повідомляє, що колишня планета Плутон в майбутньому може повернутися до складу Сонячної системи в колишньому вигляді повноцінної планети. Повідомляється, що до такої думки вчені прийшла в результаті роботи міжпланетного космічного апарата New Horizons, який під час фотографування поверхні Плутона відобразив хмари, що складаються з азоту, метану та інших хімічних елементів.

На сьогоднішній день вчені до кінця не впевнені, що хмароподібні утворення навколо Плутона є справжніми хмарами, проте фотознімки New Horizons вже опубліковані в численних новинних агентствах світу, а вчені з інших країн світу впевнені в достовірності інформації.

Нагадаємо, що представники Міжнародного астрономічного союзу виключили Плутон зі списку планет у зв’язку з відсутністю атмосфери і утворень хмар, однак нове відкриття вищевказаного зонда допоможе Плутону повернути статус планети. Плутон з моменту свого відкриття в 1930 році за 2006 рік вважався дев’ятим небесним тілом Сонячної системи, однак після численних суперечок вчені прийняли рішення забрати у Плутону статус планети і присвоїти характеристику карликової планети у складі поясу Койпера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button