Всесвіт

Вчені побудують навігацію по Місяцю за допомогою фотографій

Багатопрофільна група інженерів на основі серії зображень Місяця створила навігацію, яка допоможе вибудувати маршрут для космічного корабля.

Мета полягає в тому, щоб вибудувати для космічного корабля оптимальний маршрут, а також посадити його на певну точку на поверхні супутника.

“Найголовніша проблема полягає в тому, щоб посадити корабель максимально точно. Ми хочемо зменшити потенційну площу приземлення, щоб можна було оптимально вивчити місця, які нас цікавлять”, – заявив Джон Крістіан, доцент аерокосмічної техніки в Політехнічному інституті Ренсселера і перший автор статті

Група інженерів використовувала розміщені в загальному доступі дані, фотографії та дані з датчиків і на основі технологій візуального одометра створили навігацію, яка допоможе переміщатися по Місяці.

Ці вимірювання напрямку руху в поєднанні з даними інших датчиків космічного корабля, а також інформацією, яка вже відома вченим про орієнтацію Місяця, можуть допомогти космічному кораблю орієнтуватися.

Це інформація, яку ми можемо передати в комп’ютер, в поєднанні з іншими даними й змінами може бути зібрана разом таким чином, щоб контролювати переміщення космічного корабля, його швидкість і напрямок руху, зазначив Крістіан.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button