Наука

Вчені: Почуття любові пов’язане з прагненням особин до захисту сімейства

Спостереження вчених за високорозвиненими тваринами, зокрема за дельфінами, привело їх до висновку, що завдяки любові особини прагнуть захищати свої родини. Це почуття змушує їх оберігати одне одного і своє потомство від небезпек навколишнього середовища, що важливо для виживання їх самих і дитинчат, що з’являються на світ.

Ученые: Чувство любви связано со стремлением особей к защите семейства

Закоханість людини має схожий механізм з таким у дельфінів і пов’язана з батьківськими інстинктами. І в одних, і в других ці процеси відбуваються в одній і тій же зоні головного мозку. Традиційно вчені вважають, що почуття любові формується в вентральній сегментальній ділянці головного органу центральної нервової системи хребетних. Однак нове дослідження вказує на те, що глибокі почуття являють собою щось більш сильне, ніж звичайний потяг протилежних статей один до одного.

Згідно зі спостереженнями психологів, гострота почуття кохання згасає через 4-5 років після початку романтичних відносин. Для того, щоб по закінченні цього часу не руйнувати сім’ю, фахівці рекомендують працювати над собою, самовдосконалюватися, більше проводити часу разом, щоб залишалися приємні спогади.

Кнопка «Наверх»
Закрыть