Головна / Людина / Вчені пояснили, чому потрібно вживати в їжу комах

Вчені пояснили, чому потрібно вживати в їжу комах

Як відомо, багато комах є добрим, а головне дешевим джерелом білка. Комах нескладно розводити і для цього не потрібні великі території, засоби і вкладення. До того ж, недавнє дослідження, проведене вченими з Університету Вісконсіна, показують, що вживання, наприклад, цвіркунів благотворно позначається на здоров’ї і в особливості на кишково-шлунковому тракті людини.

Дослідження проходило протягом шести тижнів. В ньому приймали участь 20 здорових чоловіків і жінок віком від 18 і 48 років. Випробовувані були поділені на 2 групи. Одна група вживала в їжу звичайну їжу, в той час, як інша група їла точно такі ж продукти, але з додаванням порошку, який представляв собою подрібнених висушених цвіркунів. Кожна людина з однієї групи отримувала 25 грам такого порошку на день. Через шість тижнів були проведені різноманітні аналізи та медичні дослідження випробовуваних, які показали відмінні результати саме у тих людей, які з їжею отримували і цвіркунів.

Як виявилося, вживання в їжу цвіркунів збільшує активність метаболічного ферменту, пов’язаного зі здоров’ям травного тракту і збільшенням рівня корисних для ШКТ бактерій.