Людина

Яблука допоможуть жінкам поліпшити сексуальне життя

Яблука часто рекомендують до вживання, називаючи їх здоровою і низькокалорійною їжею. Однак, як виявилося, у яблук є і ще одна властивість. Вони також можуть бути перспективним афродизіаком.

Згідно з даними нового дослідження, цей плід може підвищити сексуальне задоволення у жінок. Дослідники виявили зв’язок між підвищенням статевої функції у здорових жінок і щоденним вживанням яблук.
foto_cikavosti_11.07.2014-014

У дослідженні, результати якого були опубліковані в журналі “Архіви гінекології та акушерства”, вчені проаналізували 731 здорових жінок у віці від 18 до 43 років. Всі учасниці експерименту були італійками і повинні були подати відомості про свій щоденний раціон, в тому числі про вживання яблук. Потім жінок розділили на дві групи. Учасниці першої їли яблука регулярно – більш ніж один раз в день, а друга – рідше. Після цього учасниць попросили заповнити тест для визначення індексу жіночої статевої функції (FSFI).

Читайте також: Вчені створили ліки від жіночої зради

У тесті жінок просили відповісти на 19 питань про їх сексуальну активність, включаючи частоту занять сексом і загальну задоволеність від них, повідомляє у свіжому номері британське інтернет-видання Mail Online.

В результаті було встановлено, що щоденне вживання яблук пов’язано з більш високими показниками FSFI. Це дозволяє говорити про те, що цей фрукт здатний збільшувати сексуальне задоволення.

Вживання в їжу великої кількості яблук, як вважають дослідники, збільшує вироблення змазки і благотворно впливає на статеву функцію, збільшуючи отримуване задоволення. Дослідники вважають, що вся справа в з’єднанні, яке міститься в яблуках. Флоридзин – з’єднання, дуже схоже на жіночий статевий гормон під назвою естрадіол, який відіграє велику роль в сексуальному збудженні.

Читайте також: Чоловіки жалкують про втрачений секс, жінки — про зради

Звичайно, дослідження має свої обмеження. Наприклад, відносно невеликий розмір вибірки, що істотно ускладнює кореляцію причинно-наслідкового зв’язку. Проте дослідники відзначають, що результати надзвичайно “інтригуючі”.

“Це дослідження показує потенційний взаємозв’язок між регулярним вживанням яблук і кращим сексуальним життям серед жіночого населення,” – підсумовують дослідники.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button