Людина

Вчені пояснили схожість поведінки дружин і тещ

Американські вчені спільно зі своїми колегами з Японії і Великобританії змогли визначити схожість у поведінці дружин і тещ. Експерти впевнені, що від матері до доньки передається її емоційний стан, стаття з результатами досліджень вийшла у виданні Journal of Neuroscience.

Експерти з Каліфорнійського університету (The University of California) помітили спільні риси в поведінці дружин і тещ. В ході експерименту виявилося, що матері і дочки міцно пов’язані між собою на емоційному рівні. Вчені з допомогою магнітно-резонансної томографії головного мозку змогли показати, як саме виглядають схеми емоційного стану у жінок.

Добровільну участь у експерименті взяли 35 сімей, зазначили фахівці. На думку вчених, у дочки може виявитися депресивний стан, якщо такою недугою страждає її матір, проте існують випадки, коли цього не відбувається. Цікавим є те, що експерти не змогли зафіксувати такий зв’язок між сином і батьком чи сином і матір’ю.

Медики мають намір і далі продовжувати проводити дослідницькі роботи, при цьому вивчаючи особливості психологічного розвитку дитини, вирощеної сурогатною матір’ю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button