Здоров'я

Вчені попереджають про ризик, пов’язаний з пломбуванням зубів в домашніх умовах

Популярність наборів для пломбування зубів в домашніх умовах стає все ширшою. Фахівці дуже стурбовані цією тенденцією і попереджають про небезпеку такої процедури, пише Medikforum.

11-05-15-foto-600x334-1

Дослідження, нещодавно проведене у Великобританії, показало, що кожен п’ятий житель країни намагався самостійно видалити зуб, замість того, щоб піти до професійного зубного лікаря. Крім того, близько 50% британців не відвідували стоматологів протягом двох років, а багато вирішують замість цього проводити досить складні і ризиковані стоматологічні процедури, такі як самостійне пломбування зубів.

Читайте також: 

В інтернеті в продажу з’явилися спеціальні набори, які дозволяють поставити пломбу самостійно. Багато людей, які вдаються до використання таких наборів, намагаються заощадити на професійних послугах стоматолога.

Британські газети рясніють історіями про пацієнтів, які в спробах зайнятися самолікуванням зубів завдавали величезної шкоди порожнині рота. Вони стикалися з сильними болями, спотворювали власні зуби, і в результаті були змушені витрачати багато тисяч на коригувальні операції, які тривали дуже довго.

Натхнення: www.medicinform.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть