Наука

Вчені: Постійні хвилі в магнітному полі Землі, викликані сонячними потоками

Вчені з Лондонського університету королеви Марії провели дослідження, після яких заявили, що постійні хвилі в магнітному полі Землі, викликані сонячним потоками. Промені заряджених частинок, потрапляючи в магнітосферу, відбиваються назад, пише тематичне видання Scientific American.

За словами астрономів, хвилі формуються завдяки перешкодам, що виникають при появі сонячних променів. Експерти вважають, що магнітосфера виступає в якості щита для Землі, що захищає її від небезпечної плазми. Ця теорія з’явилася понад 60 років тому. У 2007 році працівниками NASA були запущені 5 супутників для того, щоб зрозуміти, що відбувається, коли в оболонку планети потрапляють імпульси.

Науковці з’ясували, що промені сонячних потоків направляються до північного і південного полюсів, а також відбиваються назад.

Формування ліній, схожих на поверхню барабана, сприяє інтерференція вихідних хвиль, що і дозволяє утримувати певну частоту. Зараз у планах авторів проекту – вивчити нові способи зондування. Вони повинні допомогти дізнатися більше про поведінку магнітосфери.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button