Людина

Дерматологи розповіли про небезпеку родимок і веснянок

Дерматологи розповіли про небезпеку родимок і веснянок, які з’являються на людському тілі. Ряд міток з часом можуть переростати в злоякісні новоутворення.

Плями, а також родимки можуть з’являтися безпосередньо при народженні, а також упродовж усього життя. В молодшому віці частіше з’являються плоскі утворення, звані з’єднувальними невусами. Зазвичай вони є однорідними за кольором, володіючи темно-коричневим відтінком. Люди за 50 років в основному не мають таких родимок, тому в разі їх раптової появи треба на це звернути увагу.

Мають місце опуклі родимки, розташовані у вигляді клітин на плямі. В основному вони є доброякісними, а також не викликають побоювань. Є внутрішньо шкірні невуси, які мають тілесну, або світло-коричневе забарвлення, а також у більшості випадків форму купола. З роками вони втрачають відтінок, оскільки клітини перестають виробляти спеціальний пігмент. У разі зміни розміру плями на нього варто звернути увагу.

Велика кількість веснянок на плечах і обличчі не вказують на проблеми. За словами дерматологів, багато з них проходять в зимовий період. При цьому поява влітку веснянок вважають нормальним явищем. Лентигіни являють собою коричневі плоскі, а також дуже великі плями, що з’являються після довгого перебування людей на сонці. У порівнянні з веснянками вони не вицвітають, а також не несуть небезпеку, якщо не будуть розростатися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button