Екологія

Вчені пояснили, чим небезпечне для здоров’я людини брудне повітря

Вчені пояснили, які проблеми можуть з’явитися зі здоров’ям у людини після тривалого вдихання брудного повітря. Шкідливі викиди небезпечні для багатьох систем організму, оскільки порушують їх нормальне функціонування.

Наслідки забруднення атмосфери загрожують людині розвитком захворювань респіраторної системи. Брудне повітря може бути причиною появи астми та ХОХЛ — хронічної обструктивної хвороби легень. Викиди також можуть спровокувати рак органу.

Перебування в регіонах, де рівень забруднення вважається підвищеним, загрожує появою проблем з серцево-судинною системою. У таких місцях у жителів порушується кровообіг, що призводить до інсульту, вважають експерти. У 2016 році вченим вдалося довести зв’язок між забрудненням повітря і кожним третім інсультом в світі.

Серед порушень, що виникають із-за впливу шкідливих речовин, виявилися імпотенція і ускладнення під час вагітності. Щодо останньої проблеми відомо, що життя в епіцентрах хімічних викидів несприятливо впливає на імунітет плоду, що робить його вразливим до хвороб, а сам процес пологів протікає не завжди щасливо.

Кнопка «Наверх»
Закрыть