Всесвіт

Вчені: прибульці можуть жити в надрах Землі

Вчені з Єльського університету вважають, що інопланетяни живуть в буквальному сенсі у нас під ногами. Дослідники впевнені, що прибульці мешкають на глибині 19 кілометрів під землею в умовах екстремальних температур і високого тиску, повідомляє Business Insider.

14-02-15-foto-600x341-1

Останнім часом вчені шукають позаземне життя не тільки в космосі, але і в надрах нашої планети. Про те, що інопланетні організми можуть існувати глибоко під землею, дослідники всерйоз задумалися після того, як виявили особливі ізотопи вуглецю в древніх породах арагоніта на узбережжі американського острова Лопез (штат Вашингтон). Є версія, що мінерали утворилися під впливом рідини, багатої метаном органічного походження.

На думку дослідників, підземне середовище досить сприятливе для існування позаземного життя, оскільки захищає організми від згубної космічної радіації і високих температур на поверхні.

Читайте також: Чому ми досі не виявили інопланетян?

Раніше американські вчені з університету в Берклі заявляли про плани шукати позаземні цивілізації на відстані до двадцяти світлових років від Землі (що складає приблизно 190 трильйонів кілометрів).

До тих космічних об’єктів, де, імовірно, може мешкати розумне життя, буде відправлено спеціальне електронне послання. Поки воно, щоправда, ще не складено. Передбачається, що докладніше про можливе існування “підземних прибульців” людство дізнається в найближчий час.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button