Земля

Вчені розповіли про істот, відкритих в 2015 році

Каліфорнійські вчені весь 2015 рік працювали над пошуком нових видів живих істот, поділилися з громадськістю своїми відкриттями. Фахівці, об’їздивши весь світ, зуміли виявити більше ста істот, які раніше не були відомі науці. Про це розповідається в зарубіжних наукових виданнях.

Один з учасників досліджень Мег Лоуман, який є професором Каліфорнійської академії наук, розповідаючи про виконану роботу, відзначив, що в нинішній час вчені відкрили всього приблизно десять відсотків всіх живих істот, що населяють нашу планету, однак дослідники не мають наміру зупинятися на досягнутому, і працюють не покладаючи рук.

Містер Лоуман поінформував, що зараз вчені приділяють максимум уваги найбільш маловивченим куточкам планети, і роблять це не лише для того, щоб відкривати нових живих істот, але я для того, щоб зрозуміти, яким чином вони впливають на збереження екосистеми, в якій мешкають.

Також професор Лоуман розповів про найбільш цікавих живих істот, яких вдалося виявити вченим в 2015 році. За словами дослідника, науковому світу стало відомо про нового електричного ската, мураху-дракулу, котячу акулу, яку іменували, як Buthaelurus naylori, квітку Odontonema alicie і безлічі інших.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button