Людина

Вчені розповіли про причини великого розміру мозку людини

Фахівці з університету Кардіффа розповіли, про те, чому у людини великий мозок. Для отримання відомостей про це вчені провели ряд досліджень, в яких взяли участь 1000 осіб.

У ході досліджень вдалося визначити, що мозок людини розвивався з часом, стаючи більшим і поміщаючи більшу кількість інформації. Основною причиною цієї тенденції стала поява соціуму. Коли люди почали між собою спілкуватися і обмінюватися певним досвідом, в голові почали з’являтися нові зони, що відповідають за резервне зберігання інформації.

За словами фахівців, ще дві тисячі років тому мозок людини був приблизно на 60 відсотків меншим від сучасного. У ході розвитку соціологічних зв’язків між індивідами він збільшувався за рахунок накопичення інформації. Крім того, за останню тисячу років людина стала частіше приймати важливі й виважені рішення. При цьому робота мозку прискорюється приблизно в дванадцять разів, що також вимагає його збільшення.

За словами фахівців, мозок людини є найбільшим в природі, якщо брати до уваги співвідношення його ваги з масою тіла. Також на розвитку мозку позначаються і багато психологічних факторів. В останні кілька століть люди стали все частіше переживати серйозні стреси, відновлення після яких також має важливу роль в даному випадку.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button