Людина

Знайдена ще одна причина довголіття

Італійські вчені виявили ще один фактор, який впливає на тривалість життя людини. Як вдалося з’ясувати, живуть набагато довше ті, у кого присутня мікроциркуляція крові.

f4b74ef975ab324f2da8a5fb566a3665

Раніше про цей факт вченим не було відомо нічого. Вчені залучили до дослідження велику кількість людей, вік яких «переступив» у 85 років.

Як виявилося, в 95% з них активний кровообіг. Даний механізм у довгожителів функціонує на рівні 30-літніх людей. В першу чергу, почати слід з перегляду способу життя. Особливо це стосується офісних працівників. Хоча б раз на дві години слід відриватися від стільця і ходити по кабінету, а краще – виходити на свіже повітря. Якщо цього не робити, то це може призвести до застою крові і різним захворюванням на цьому ґрунті.

Запобігання цього явища в кровоносних судинах можна досягти завдяки правильному харчуванню та повної відмови від шкідливих звичок. Спочатку вчені радять кинути палити, а потім перестати вживати алкогольні і газовані напої. Доповнювати це потрібно повноцінним сном і контрастним душем, регулярно контролюючи зміни своєї ваги. Тільки так кровообіг нарешті прийде в норму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button