Земля

Вчені розповіли про секрети постапокаліптичного виживання (відео)

Американське хімічне товариство присвятило свій новий освітній відеоролик виходу комп’ютерної гри Fallout 4. Вчені розповіли, які сучасні технології щонайкраще допоможуть вижити і організувати безпечне існування у світі після ядерної катастрофи.

11-11-15-foto-600x338-1

Для захисту від іонізуючого випромінювання хіміки рекомендують взяти покриття, яке НАСА розробляє для космічних кораблів. Воно складається з вуглецевих нанотрубок, що відрізняються високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

Притулку необхідно забезпечити надійними джерелами енергії. Крім ядерних реакторів і геотермальної енергетики, вчені радять використовувати водневі паливні елементи, які здійснюють перетворення хімічної енергії палива в електрику, оминаючи процеси горіння.

Зробити забруднену радіацією воду корисною для пиття допоможуть фільтри з оксиду графену, а отримувати смачну їжу можна буде завдяки аквапоніці – поєднанню аквакультури (вирощування водних тварин) і гідропоніки (вирощування рослин без ґрунту). Простіше кажучи, риби виробляють азот для рослин, а ті очищають воду для риб. Вчені, втім, не пояснюють, де саме, хто вижив після ядерної війни, знаходитимуть перераховані ними технологічні новинки.

Американське хімічне товариство – наукова організація, що об’єднує дослідників, які працюють в галузі хімії. У ній перебувають близько 158000 членів, що робить АГВ найбільшим науковим товариством у світі. Засноване в 1876 році в Університеті Нью-Йорка. АГВ видає безліч журналів, організовує конференції та веде просвітницьку роботу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button