Людина

Вчені розповіли про ідеальну талію

Тривалість життя кожної людини безпосередньо залежить від обсягу її талії. Таке припущення висунули вчені Лондонського міського університету. Вони назвали ідеальним такий обхват талії, який не перевищує половину росту людини.

foto_cikavosti_17.09.2014-05

Як вважають дослідники, 30-річний чоловік при зрості 178 см і об’ємі талії 107 см скорочує своє життя на рік і сім місяців. З жінками цього ж віку справи приблизно такі ж: при зрості 162,5 см і об’ємі талії 97,5 см (замість нормальних 81 см) їх тривалість життя скорочується приблизно на рік і чотири місяці.

Читайте також: Тренування змінюють сприйняття людини в позитивну сторону

Раніше схожі результати отримали вчені з Клініки Майо. Їхні праці дозволили встановити зв’язок між великим об’ємом талії і зменшенням тривалості життя навіть при нормальній вазі в цілому.

Люди з великим обхватом талії частіше страждають хворобами серця, респіраторними захворюваннями і навіть раком. Серед чоловіків з об’ємом талії понад 100 см смертність підвищується на 50% в порівнянні з чоловіками, що мають в талії менше 89 см. Жирові відкладення в області живота визнані найбільш небезпечними для здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button