Людина

Вчені розповіли про вплив екології на розвиток психозу і параної

Англійські вчені провели дослідження і розповіли про вплив екології на розвиток у людей, зокрема підлітків, психічних захворювань. За їх словами, психоз і параноя частіше виникають у тих, хто живе в забруднених місцях, особливо великих містах.

Вчені з Королівського коледжу Лондона провели дослідження, покликане встановити вплив екології на психічне здоров’я підлітків. Для цього вони вивчили дані понад 2 тисяч людей і прийшли до висновку, що забруднене навколишнє середовище призводить до розвитку не тільки фізичних, але і ментальних проблем зі здоров’ям.

Підлітки, які народилися і ростуть в сучасних англійських містах, більш схильні до психічних захворювань, ніж ті, хто проводить своє дитинство в сільській місцевості, констатують вчені. Фахівці пов’язують таку ситуацію з сильним забрудненням екології з-за роботи виробництв, а також вихлопів автомобілів, від яких страждають практично всі сучасні мегаполіси. Ще один фактор, що позначається на психічному здоров’ї підлітків – це загальний рівень шуму, що виходить від транспортних засобів. Він призводить до розвитку проблем зі сном і підвищення стресу.

Англійські вчені відзначають, що в зрілому віці це призводить до розвитку психозу і параної. У майбутньому фахівці хочуть провести більш детальне дослідження і вивчити конкретні взаємозв’язки між екологією і психічним здоров’ям.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button