Людина

Виявляється, що очі пацієнтів можуть розповісти про швидку смерть

Як показало нове дослідження, лікарю потрібно лише заглянути в очі своєму пацієнтові із серцевою недостатністю, щоб зрозуміти, скільки йому залишилося жити. Нова робота говорить, що пацієнти з великими зіницями мають вищу ймовірність пережити зупинку серця.

Image by Anja?#helpinghands #solidarity#stays healthy? from Pixabay

В ході дослідження були зроблені фотографії очей 870 пацієнтів, госпіталізованих з гострою серцевою недостатністю. Середній вік учасників становив 67 років, 37% пацієнтів були жінки. Потім учасники були розділені на тих, у кого були великі зіниці, і тих, у кого були маленькі зіниці.

Дослідження показало, що люди з меншими зіницями у два рази частіше вмирають. Також 47% людей з меншими зіницями були знову госпіталізовано, тоді як у людей з великими зіницями госпіталізацій було всього 28%.

Автор дослідження доктор Кохей Нозакі сказав:

«Наші результати показують, що зіниці – це новий спосіб виявлення серцевих пацієнтів з підвищеним ризиком смерті».

Близько 26 мільйонів людей у ??всьому світі живуть з серцевою недостатністю. Це небезпечний стан, при якому серце не може перекачувати достатньо крові для задоволення потреб організму. До 45% пацієнтів, що поступили в лікарню із серцевою недостатністю, вмирають протягом одного року після вступу.

Однією з причин загострення серцевої недостатності є порушення функції вегетативної системи організму, яка контролює частоту серцевих скорочень, травлення, дихання та інші системи організму. Аналіз вегетативної функції зазвичай проводиться за допомогою змін частоти серцевих скорочень. Однак цей метод неефективний у пацієнтів з порушенням серцевого ритму, що часто зустрічається у людей з серцевою недостатністю.

Область зіниці також є ще одним способом оцінки вегетативної функції і вже активно вимірюється у пацієнтів з хворобою Паркінсона і цукровим діабетом. Нове дослідження показало, що зіниця також може дати певний прогноз для людей із серцевою недостатністю.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button