Здоров'я

Вчені розповіли, як одяг шкодить здоров’ю

Ще зовсім недавно корсети, що здавлюють внутрішні органи, були неодмінним атрибутом туалету більшості жінок. Сьогодні більшість представниць прекрасної статі вважають за краще від цього сумнівного методу корекції фігури фітнес або ніж пластичного хірурга. Але дослідження, проведене вченими дозволило довести, що залишилося досить багато традиційних предметів одягу та аксесуарів, які можуть принести значної шкоди здоров’ю жінки.

vplyv_odiahu_na_zdorovia_450

На одне з перших місць вони ставлять важкі сережки, які періодично входять в моду. Вони неминуче ушкоджують мочку вуха, розтягують шкіру на ній, що призводить до негативного естетичному ефекту. Виправлення мочки – дорога пластична операція.

Ще один шкідливий предмет одягу, на думку вчених, – в’єтнамки. Це взуття не дозволяє підтримати звід стопи, при цьому змушуючи пальці постійно напружуватися. В результаті виникає швидка стомлюваність, біль в ногах і навіть попереку, що призводить до негативних для здоров’я наслідків.

Читайте також: Фастфуд ускладнює розумові процеси

Потужним чинником ризику є дешева біжутерія. Потрібно знати, що до її складу часто входять канцерогенні і токсичні речовини, які через шкіру потрапляють в організм. Багато дешевих матеріалів викликають важкі алергічні реакції. Особливо потрібно побоюватися таких речовин як бром, кадмій або свинець. Вони досить часто зустрічаються в дешевій біжутерії.

Використання тісної коригуючої білизни не завжди допомагає приховувати недоліки фігури. Зате цей одяг майже напевно зашкодить нервам, призведе до появи смуг на шкірі, що стане відмінним ґрунтом для виникнення грибкових захворювань і циститів. Тому завжди потрібно пам’ятати – здоров’я дорожче декількох сантиметрів, виграних за його рахунок.

Високі каблуки, що додають витонченість і сексуальність, перерозподіляють точки опори, в результаті чого тулуб нахиляється вперед. В результаті страждають не тільки ступні, постійне ходіння на підборах негативно відбивається на колінах, стегнах і особливо спині.

Дешеві речі їх синтетичних матеріалів можуть бути цілим складом шкідливих речовин викликають алергії, і навіть онкологічні захворювання. Крім того, деякі сполуки, які містяться в них, викликають уповільнення вироблення гормонів. Причому ці речовини небезпечні не тільки для тих, хто носить такий одяг, а й навколишнього середовища.

Читайте також: Експерти заявили, що антибактеріальне мило шкідливе для здоров’я

Багато людей, як жінки, так і чоловіки носять предмети одягу, наприклад, сорочки, що здавлюють шию. Потрібно знати, що тугі коміри і навіть шийні хустки призводять до розвитку злоякісних пухлин. Вони ускладнюють живлення головного мозку, що призводить до проблем з пам’яттю, викликає слабкість і сонливість, а так само сприяють підвищенню очного тиску, що є першим кроком до глаукоми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button