Людина

Вісім продуктів, що поліпшують роботу мозку

Деякі продукти дозволяють мислити швидше і навіть здатні запобігти розвитку серйозних захворювань типу недоумства, хвороби Альцгеймера. Про це розповідається в статті iDNES.

brain Фото Від alengo

Існує ряд продуктів, що роблять благотворний вплив на роботу мозку. У деяких випадках вони навіть можуть запобігти виникненню хвороби Альцгеймера.

  1. Яблуко. Завдяки антиоксиданту під назвою флавоноїд кверцетин яблука дозволяють підтримувати мозок в здоровому стані. Експерти радять щодня їсти хоча б одне яблуко.
  2. Кориця. В цілому цей продукт багатий корисними речовинами. Це і сприяє тому, що кориця позитивно впливає на мозок, розумову активність, когнітивні здібності (допомагає зосередитися, покращує увагу, пам’ять).
  3. Шпинат. Містить вітаміни Е, К, кальцій, залізо, фолієву кислоту. Все це дозволяє запобігти виникненню деменції.
  4. Оливкова олія першого віджиму. Як показують результати дослідження вчених з північно-західного університету США, така олива допомагає боротися з ADDL (особливі «мозкові отрути», що викликають погіршення пам’яті, розвиток хвороби Альцгеймера) завдяки речовині «олеокантал».
  5. Ожина. Антиоксиданти, що містяться в цій ягоді, запобігають запаленню в клітинах мозку і сприяють взаємодії нейронів. Також, за словами вчених, ожина дає можливість краще сприймати нову інформацію.
  6. Виноград. Завдяки поліфенолам, які присутні у винограді, поліпшуються розумові здібності (здатність до вербального навчання, просторова пам’ять), а також взаємодія між клітинами мозку.
  7. Каррі. Куркумін, який міститься в одному з елементів цього продукту, перешкоджає розвитку хвороби Альцгеймера.
  8. Лосось. Докозагексаєнова кислота ( DHA) – речовина, якою багатий лосось і яка здатна захистити від виникнення хвороби Альцгеймера. Крім того, містить даний продукт і вітамін D, що дозволяє запобігти погіршенню розумових здібностей.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments