Здоров'я

Вчені: Спортивна діяльність покращує вигляд зсередини і зовні

Для хорошого самопочуття і фігури людина може займатися різними видами діяльності: бігати підтюпцем, грати в баскетбол чи займатися будь-яким іншим видом спорту з друзями. Але якщо необхідно виглядати вишуканіше і наростити м’язи, то слід йти в спортивний зал.

Фізичні вправи корисні, оскільки допомагають зберегти здоров’я і уникнути загрози передчасної смерті, говорять вчені. Спортивна діяльність також спонукає людину відчувати себе більш щасливою, а також підвищує самооцінку тих, хто схильний впадати в депресію або тривогу.

Найбільш ефективний комплекс тренувань повинен в себе включати серцево-судинні та силові навантаження. Завдяки їм спалюються калорії, знижується вага, збільшується співвідношення жиру в м’язах, за рахунок чого поліпшується процес метаболізму.

Читайте також: 

Людям, які ніколи не тренувалися, рекомендується робити це поступово. Давати відразу велике навантаження на тіло небажано, оскільки така активність спричинить за собою травми або розтяжки м’язів. Необхідно багаторазово повторювати фізичні вправи, перш ніж бажаний результат буде досягнутий.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button