Здоров'я

Вчені спростували 5 найпопулярніших фактів про їжу

Вчені спростували 5 найпопулярніших фактів про їжу, які до цього вважалися незаперечними. Викриття експертів стосується кави, кухонної солі, меду та інших продуктів.

Наукові фахівці розвінчали п’ять міфів про їжу, правдивість яких мало хто піддає сумніву. Так, ні для кого не секрет, що кофеїнові напої не варто пити у другій половині дня, адже це позначиться на сні. Як відзначають вчені, лише люди з певною активністю генів зіткнуться з безсонням за кавою. Метаболізм у кожної людини індивідуальний: одні люди дійсно дуже чутливі до кофеїну, але інші не відчують бадьорості, навіть випивши напій прямо перед сном.

Відомо, що нагрівати мед шкідливо, оскільки концентрація в ньому гідроксиметилфурфуролу зростає, несучи шкоди організму. Однак, небезпека речовини для людини все ще не доведена. Ще одна помилка пов’язана з детокс-їжею. З’ясовуючи її корисність, у 2009 році експерти опитали виробників, з якими саме токсинами борються їх продукти. Оскільки дати чіткої відповіді компанії так і не змогли, медики радять очищати організм за допомогою пробіжки і заняття спортом.

Не менш поширений міф, ніби куряча шкіра накопичує холестерин. Насправді ж вона містить колаген і жирні кислоти, необхідні для суглобів, шкіри і зниження в тілі “поганого” холестерину.

Часто кухонну сіль замінюють морською, гімалайською або чорною. Експерти стверджують, що великої різниці між продуктами немає. Звичайна сіль куди корисніше ніж здається, адже вона йодовується, доставляючи в організм життєво необхідні речовини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button