Здоров'я

Жінки як і раніше живуть довше від чоловіків

Період часу, який жінка може розраховувати прожити в доброму здоров’ї, стає коротшим, повідомляють британські експерти. При цьому стан здоров’я сучасних чоловіків сьогодні настільки поліпшився, що вони можуть розраховувати прожити більшу частину життя у доброму здоров’ї, не відстаючи від прекрасної половини. Тим не менш, жінки, в цілому, як і раніше, живуть довше, ніж чоловіки, хоча цей розрив скорочується, кажуть фахівці.

95201c98d096613e2425ce5180b266ea

Згідно зі статистичними даними, протягом останніх трьох років очікувана тривалість життя в гарному стані здоров’я для жінок в Англії знизилася майже на чотири місяці. Але за той же період тривалість життя, яку чоловіки можуть розраховувати прожити в доброму здоров’ї, дещо зросла.

Читайте також: 

Такі дані були отримані виходячи з досліджень 320000 людей, які проводяться щороку.

Експерти кажуть, що такі зміни частково є результатом економічних і промислових змін за останні 50 років. Чоловіки, швидше за все, зараз живуть довше тому, що лише деякі працюють на небезпечних виробництвах, наприклад, пов’язаних з видобутком вугілля, а також менше менше курять і п’ють. Жінки, проте, все частіше проводять велику частину свого життя на складних робочих місцях, а також виховують дітей.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть