Всесвіт

Вчені: В 2058 році гігантський астероїд «Круїтні» може знищити Землю

Вченими не виключається можливість нового кінця світу. Згідно думки експертів, він може наступити вже в 2058 році у випадку падіння астероїда Круїтні.


До Землі в 2058 році наблизиться найбільший в космосі астероїд Круїтні. Іноді його також називають квазісупутником планети. Дане небесне тіло рухається в орбітальному резонансі один до одного до Землі, а також перетинає орбіти Венери і Марса.

Астрономи відзначають, що Круїтні в найближчі десятиліття не завалиться за Землю, незважаючи на те, що його орбіта не вважається стабільною. Однак цей астероїд може вплинути на орбіту менших об’єктів, які рухаються в космосі, спровокувавши в 2058 році потужне бомбардування Землі. У разі правдивості такого прогнозу, блакитну планету чекають страшні наслідки.

Круїтні впавши в океан, викличе велике цунамі. У разі падіння даного об’єкта на сушу, в небо підніметься величезна маса пилу, яка на кілька тижнів затьмарить Сонце. Раніше повідомлялося, що до нашої планети наближається астероїд Іріда. Поява Іріди можна буде побачити тридцятого жовтня неозброєним оком. Дистанція цього небесного тіла до планети в цей період часу складе 127 000 000 кілометрів. Однак загрози для Землі даний об’єкт не несе.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button