Всесвіт

Вчені: В Космосі живуть інопланетяни, які здатні руйнувати зірки

Група шведських вчених у результаті свого дослідження прийшла до несподіваного висновку: десь в космічному просторі існують інопланетні жителі, які володіють надздібностями і навіть здатні руйнувати зірки. Зараз фахівці активно працюють над тим, щоб знайти спосіб виявити інопланетян.

Найпотужніша зброя, яку, на думку вчених, мають інопланетні жителі, і є тим руйнівним чинником, що знищує небесні зоряні об’єкти. Свій висновок фахівці роблять тому, що деякі виявлені в космічному просторі сузір’я раніше мали планети, які згодом за загадкових причин зникли.

«Ми детально вивчили результати астрономічних досліджень понад 300 тисяч зірок і натрапили на залишки деяких небесних світил, які в різний час зникли з невідомих причин. Єдиним розумним поясненням такого космічного явища може бути діяльність інопланетних розумних істот, які вирішили знищити зоряне тіло», – розповідає Беатріс Віллароель, співробітниця університету Уппсали.

В даний час учені планують продовжити дослідницькі пошуки зниклої зірки, застосовуючи для цієї мети найпотужніші у світі телескопи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments