Земля

Вчені виявили нові види лікарських рослин

За останній час вченим вдалося відкрити багато нових видів рослин, корисні властивості яких можуть бути застосовані в медицині. Щорічно вчені знаходять у різних куточках нашої планети нові види рослин. Завдяки цьому людство змогла далеко просунутися в розробці нових медпрепаратів, створення ефірних масел і ароматерапії.

c00a794f3c857865515963ceeaa0614a

Особливо вдалим для вчених став рік, що минув: відкривши понад 140 видів нових рослин, фахівці в два рази перевищили результат минулого року. Багато з відкритих рослин були виявлені в Бразилії. У прибережних лісах цієї країни виростає 22 з відкритих видів чагарників і дерев.

Речовини, що містяться у відкритих рослинах, в майбутньому можуть бути використані в медицині для створення різних медпрепаратів і антисептиків, а також можуть активно застосовуватися в ароматерапії.

З головних відкриттів вчені відзначають новий солодкий сорт картоплі, який тепер можна вирощувати в умовах, що раніше вважалися несприятливими для нього. Головною подією дослідження флори в 2015 році стала знахідка дерева Gilbertiodendron, висота якого перевищує 45 метрів.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть