Людина

Комп’ютер дозволяє передбачити ймовірність розлучення подружньої пари

Слід зауважити, що ініціаторами нових досліджень стали співробітники з університету Юти і Південної Каліфорнії.

7f8992deee59738c906fc73f1541eef3

Відзначається, що в процесі здійснення експериментів медики розробили унікальне технологічне нововведення, здатне визначати ймовірність розлучення подружньої пари. Про це стало відомо після того, як вчені реалізували кілька спостережень і дослідів. Повідомляється, що пристрій показує, як будуть розвиватися подальші стосунки у людей. Аналіз проводиться за допомогою голосу випробовуваних.

Читайте також: 

 Окремий механізм дозволяє комп’ютерному засобу розпізнавати ті чи інші почуття. З’ясувалося, що результати лабораторних досліджень повністю збіглися з професійною думкою психологів, які спілкувалися з подружніми парами. Створена розробка дає можливість вченим передбачити періоди погіршення або поліпшення романтичних стосунків між закоханими. Наголошується, що при створенні комп’ютера медики задіяли понад 300 «хронічних проблем», що виникають у пар в період їхнього спільного проживання.

Повідомляється, що інформація була взята у чоловіків і жінок, які перебували в офіційному шлюбі 10 і більше років. Точність прогнозів дорівнює 78%, що більше, ніж у психологів на 2%.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button