Людина

На самопочуття чоловіків сприятливо впливає жіноче бурчання

Жіноче бурчання, всупереч очікуванням, дуже сприятливо впливає на чоловіче самопочуття. До такого висновку прийшли вчені в ході проведених досліджень, про що розповіли на сторінках одного із зарубіжних наукових видань.

Результати експерименту показують, що бурчання і докори жінок у подружніх парах позитивно впливають на здоров’я чоловіків і навіть сприяють тривалості їх життя. Як з’ясували вчені, жінки більш уважно ставляться до свого здоров’я, а також до здоров’я свого подружжя. Чоловіча половина населення за своєю природою схильна ігнорувати або просто не помічати негативних відхилень у їх самопочуття. Медики підрахували, що навіть у випадку серцевого нападу або інсульту одружених чоловіків доставляють в лікарню на пів години раніше в середньому, ніж неодружених. За це варто дякувати їх оперативним і уважним дружинам.

Статистика свідчить, що самотні чоловіки приходять на прийом до лікаря на 68% рідше, ніж одружені, а також розведені і овдовілі на 69% і 71% відповідно. Турботливі дружини не дозволяють своїм чоловікам пропускати прийоми призначених ліків, а також відвідування лікарень. Варто зазначити, що стосовно заміжніх жінок позитивного впливу шлюбу на їх здоров’я помічено не було.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button