Здоров'я

Бідні люди частіше страждають від серцевих нападів

Дослідження, проведене вченими з Медичної школи Університету Еморі, показало, що смертельні серцеві захворювання вражають бідних людей частіше, ніж людей з високим рівнем доходу, навіть якщо вони мають доступ до здорового харчування.

У новій доповіді говориться, що люди, які живуть у суспільствах з низьким доходом, частіше піддаються серцево-судинним недугам, при цьому люди з високими доходами, що живуть в бідних районах, не настільки схильні до розвитку серцево-судинних захворювань, як їх бідні сусіди.

В результаті експерти зробили висновок, що саме прибуток, а не доступ до харчових продуктів, пов’язаний з ризиком виникнення серцево-судинних захворювань, ставлячи під сумнів ефективність ринків свіжих продуктів в бідних громадах. Фахівці закликають лікарів не забувати про те, що шанси постраждати від серцевих захворювань при низькому рівні доходів зростають, навіть якщо люди дотримуються здорового харчування.

У дослідженні вчені проаналізували дані 1420 осіб із середнім віком 49 років, перевіривши їх на наявність ранніх ознак серцево-судинних захворювань, включаючи запалення і жорсткість артерій. Фахівці виявили, що люди, які живуть в бідних районах, більше курили, частіше мали високий кров’яний тиск і більш високий індекс маси тіла. Крім того, їх артерії були більш жорсткими, ніж у людей з високим рівнем доходів.

Отримані дані були застосовні як до бідних людей, які не мали доступу до якісних продуктів, так і до бідних людей, які мали доступ до здорової їжі.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button