Людина

Вчені виявили центр інтуїції в мозку людини

Учені університету Джона Хопкінса на чолі з професором Фішером виявили в людському мозку центр інтуїції. У дослідженнях взяли участь і фахівці з інституту Массачусетсу.

Експерти назвали інтуїтивний центр головного мозку якимось «двигуном». Він приводиться в дію, коли людина спостерігає за подіями в реальному часі, при цьому робить розрахунки, планує свої подальші дії і роботу.

Для повноцінного дослідження мозку в пошуках центру інтуїції вчені скористалися комп’ютерними програмами. Найактивнішими виявилися предмоторна і додаткова моторна зони мозку. Вони відповідають за планування.

Для проведення експерименту піддослідним запропонували подивитися відеозапис. При перегляді в головному мозку активувалися ключові зони. Ці природні реакції дозволили дослідникам припустити, що інтуїція і плани пов’язані між собою нерозривною ниткою.

Автор ідеї навів приклад на дії руки. Для того, щоб просто простягнути руку й схопити предмет, необхідно прикласти певну кількість сили і фізичне розуміння реального часу. Зроблені висновки відкривають основні механізми розладів і можуть допомогти людині з пошкодженими мозковими зонами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button