Здоров'я

Вчені визначили безпечну для серця щоденну норму яєць

Яку кількість яєць при щоденному вживанні можна вважати нормою, не побоюючись за серце? Наукові фахівці зі Школи громадського здоров’я Гарвардського університету вирішили це питання, в результаті масштабного дослідження.


Як повідомляє CNN, в рамках нового проєкту вчені аналізували вплив популярних продуктів на ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Ними були розглянуті дані про більш як 200 тис. осіб, за якими протягом 34 років велися спостереження. Крім того, був виконаний мета-аналіз досліджень, проведених в Європі, Азії та США, які увібрали відомості про 1,7 мільйона осіб.

У тому числі дослідниками вивчався зв’язок між щоденним споживанням яєць і ризиком розвитку захворювань серця. Це дозволило їм точно визначити безпечну для серця норму (один день).

«Вживання одного яйця в день не пов’язано з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань», – заявив провідний експерт, доктор Френк Ху.

Також його колеги констатували, що дієтичні режими харчування, в яких рекомендується замінювати яйцями незбиране молоко, червоне м’ясо, у тому числі перероблене, – «продемонстрували хороші результати з точки зору ризику розвитку серцево-судинних захворювань».

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button