Людина

Вчені визначили кращі секс-пози для жінок з хворою спиною

Дослідники з Університету Ватерлоо в Канаді, раніше визначили кращу секс-позу для чоловіків з хворою спиною, недавно вирахували, які секс-позиції підійдуть дамам з цією патологією.

Учені з Університету Ватерлоо (University of Waterloo) в Канаді склали атлас з ілюстраціями кращих секс-поз для жінок з хворою спиною. Незважаючи на поширену думку, згідно з якою дамам з даною патологією слід віддаватися інтимній близькості в позиції «ложок» (різновид бічної позиції в сексі), кращими позами виявилася місіонерська або «по-собачому», повідомляє Fedpost.

29-10-14-foto-cikavosti-550x388-2

Результати, отримані вченими під час дослідження, показали, що позиція «ложок» є найгіршою позою для пацієнток з хворою спиною.

[ads1]

«Така бічна позиція традиційно рекомендувалася лікарями всім пацієнтам з болями в спині, оскільки вважалося, що вона зменшує нервову напругу і навантаження на тканини. Але коли ми досліджували рухи хребта і м’язову активність під час сексу, то виявили, що насправді «ложки» — одна з найгірших позицій для партнерів, які страждають від болю в спині «, — підкреслила провідний автор дослідження, Наталі Сидоркевич (Natalie Sidorkewicz).

Згідно з даними, опублікованими в журналі «European Spine», під час новаторського дослідження вчені використовували інфрачервоні і електромагнітні системи захоплення руху, щоб відстежувати рухи 10 пар, які займалися сексом в п’яти найбільш поширених позиціях.

Читайте також: Кожна шоста жінка готова проміняти секс на шматочок улюбленого торта

Отримані результати були використані для створення атласу з ілюстраціями та рекомендаціями для жінок з хворою спиною.

Так, партнеркам, у яких болі посилюються при вигинанні спини або під час лежання на животі, слід замінити позицію «ложок» на місіонерську. А ось дамам, у яких біль у спині посилюються при тривалому перебуванні в сидячому положенні, рекомендовано звернути увагу на позу «чоловік ззаду» (по-собачому).

«Тепер ми знаємо, що секс-позиції, які підходять для одного виду болю в спині, не схожі для іншого. Ми сподіваємося, що отримані нами результати поліпшать якість життя, у тому числі і інтимної, багатьох пар «, — підсумувала Наталі Сидоркевич.

Кнопка «Наверх»
Закрыть