Людина

Вчені визначили вітамін, який може затримати старіння

Створення еліксиру молодості стало на крок ближче до реальності після того, як команда дослідників з Університету Цюріха і університетів у Канаді та Бразилії виявила, що введення вітаміну під назвою нікотинамід рибозид відновлює регенеративні здібності і затримує старіння органів.

96ed7420e32c10d92abca3987f68ad1a

В ході випробувань вчені хотіли зрозуміти, як процеси регенерації в організмі погіршуються з віком. В центрі уваги фахівців були мітохондрії – так звані енергетичні «батарейки» клітин. В нормальних умовах мітохондрії реагують на сигнали, що посилаються організмом, щоб регенерувати пошкоджені органи, виробляючи нові специфічні клітини. Даний процес спостерігається в молодому організмі, але в старому організмі втома в клітинах є однією з головних причин поганої регенерації і навіть переродження в певних тканинах чи органах.

Коли мишам у 2-річному віці, який вважається для них похилим, дали нікотинамід рибозид, мітохондріальна активність і м’язовий регенерація в їх організмі значно покращилися. Отримані результати можуть мати дуже важливе значення в області регенеративної медицини і привести до ефективного лікування захворювань, які можуть бути фатальними для молодих людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button