Людина

Активні заняття спортом можуть нашкодити здоров’ю людини

Команда фахівців з Бернського університету реалізувала цікавий дослід, у процесі якого лікарі виявили цікавий взаємозв’язок.

e1f70dac4b6256d5f001385dd59fff00

Виявилося, що активні заняття спортом можуть негативно позначитися на самопочутті хлопців і дівчат. На думку науковців, надмірне фізичне навантаження сприяє підриву здоров’я людей. Про це автори проектів повідомили після реалізації комплексу випробувань та дослідів. Слід зауважити, що ініціаторами спостережень стали медики зі Швейцарії. Керівником експериментів був Клаус Сибенрок.

У процесі здійснення дослідів науковці відзначили, що активний спосіб життя в сукупності з надмірними фізичними навантаженнями негативно відбивається на самопочутті чоловіків і жінок. Справа в тому, що при заняттях спортом організм людей зношується, тому юнаки і дами повинні не перевантажувати своє тіло. Для формування таких висновків вчені вивчили 200 показників респондентів. Серед добровольців були, як спортсмени, так і звичайні любителі фітнесу.

Занадто швидкий темп активності може ставати причиною перевтоми організму. Отже, це призводить до пригнобленого стану психіки і нервових зривів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button